Polepy aut a ploch 

Už máte představu o podobě polepu vašeho auta nebo výlohy? Pošlete nám jí a my připravíme vizualizaci a cenovou nabídku.

Chcete návrh polepu připravit? Náš grafický team je vám k dispozici.

Možná chcete jen samolepku s jednoduchým motivem nebo jen nápisem, kterou si chcete nalepit sami - dejte nám zadání a my pošleme vyřezané samolepky na přenosových folií na vaší adresu.

  

Jak to probíhá?

Návrh a cenovou nabídku si odsouhlasíme předem, kontaktujte nás a domluvíme se. Následně nám přivezete auto, které u nás zůstane 2-5 pracovních dnů. Auto nijak nepřipravujte, v ceně našich služeb je umytí exteriéru auta a odstranění mastnoty, která je největším nepřítelem při lepení. Pokud nám auto předáte s navoskovaným lakem, tak s voskem už vám ho navrátíme :-)

Pokud jde o lehčí aplikace více aut, přijedeme k vám do firmy a práci uděláme u vás. Budeme potřebovat připojení k elektrice a vodě pro vysokotlaký čistič.

Grafika je vyřezávána na značkových plotrech Roland, aplikujeme výhradně kvalitní fólie Avery s profesionální aplikační výbavou. K umytí vašeho auto použijeme vyokotlaký čistič Kärcher.

Na nedokonalosti, které můžou při aplikaci vzniknout s ohledem na například horší lak auta, budete upozorněni předem.

 

Stejným způsobem zrealizujeme polep výloh, oken a dalších ploch v interiéru i exteriéru. Aplikujeme i tónovací a reflexní fólie.

Kontakty a reference

Online4all s.r.o. I  IČO: 05971462 I DIČ: CZ05971462 
Čajkovského 2514/16 I Ústí nad Labem 400 01
Bankovní spojení: 2101199468/2010
info@o4a.cz I 774 336 252

Copyright 2019 Online4all s.r.o.